GIDA

Plus Baklava olarak başladığımız gıda ihracatı ile amacımız ürün çeşidinin her geçen gün artmasını sağlayarak atılımlara devam etmektir.

Yurt içi ve yurt dışında ihracatını sağladığımız Plus Baklava kısa süre de tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. Kalite ve lezzeti bir arada sunmayı ilke edinen Plus Baklava, kullanılan ürünlerin seçimini itinayla yapmakta ve dünyanın her yerinde bulunan tüketicisine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Baklavayı lezzet şöleni tadında tüketicisiyle buluşturan Plus Baklava, ham maddenin kendi mevsiminde özenle toplanmasını sağlarken taze bir şekilde aklanmasına da ayrı bir özen göstermektedir. Lezzetin sağlık ile olması gerektiğinin bilincinde olan markamız, tatlandırmayı doğal şeker şerbetleriyle yapmakta, hiçbir katkı maddesi kullanmamaktadır. Usta eller tarafından hazırlanan baklavalarımız bol malzemeli olarak ağızda hoş bir tat bırakacak şekilde hazırlanırken gözede hitap etmektedir.

Yüksek kapasiteye sahip üretim fabrikamızda, dünyanın her yerindeki tüketicimizin tercihine göre donuk veya pişmiş olarak ürünlerimiz hazırlanmaktadır.

PLUS baklava